111

Прокуратурою Бережанського району направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно лісника за фактом заподіяння ним збитків навколишньому природному середовищу на суму майже 100 тисяч гривень.

Незаконну порубку дерев вчинив працівник державного підприємства «Бережанирайагроліс». Частину зрізаної лісопродукцію «страж лісу» продав, а частину – намагався перевезти у власне господарство. Проте, при спробі завантаження деревини на автотранспорт його затримали працівники райвідділу міліції.
Своїми злочинними діями лісник заподіяв істотну шкоду навколишньому природному середовищу на загальну суму майже 100 тисяч гривень.
У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за клопотанням прокурора слідчим суддею Бережанського районного суду лісника відсторонено від посади.
Прокуратурою району обвинувальний акт направлено до суду за ст. 246 (незаконна порубка лісу), ч.1 ст. 191(розтрата чужого майна), ч.2 ст.15- ч.3 ст. 193 (замах на привласнення чужого майна вчинене повторно) КК України.
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

У 2001 році вказаного лісника уже було засуджено за вчинення подібних злочинів. Вочевидь, належних висновків він не зробив.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.