111

Головний редактор тернопільської інтернет-газети "ПРО ВСЕ" Борис Машлянка

Представники редакції Першої незалежної тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” взяли участь у турнірі з боулінгу, який відбувся в рамках святкування Дня Журналіста між провідними ЗМІ Тернополя. Організатором турніру, який відбувся в клубіARENA HALL”, виступило центральне відділення тернопільської філії ПриватБанку.

У рамках заходу журналісти детально ознайомитися з роботою прес-служби в регіоні, особисто познайомитися з керівником прес-офісу Дмитром Почтовнюком і першими особами ПриватБанку в Тернополі, задавали питання і просто добре провести час.

Ну і, звичайно, відбувся турнір з боулінгу. Журналісти та працівники Приватбанку розділились на три команди. Кореспонденти інтернет-газети “ПРО ВСЕ” здобули загальнокомандне друге місце спільно з колегами з телекомпаній ТV-4 та ІНТБ. Приємно, що усі учасники були нагороджені пам’ятними дипломами і цінними подарунками.
В особистому заліку в суперфіналі головний редактор нашої інтернет-газети Борис Машлянка здобув перше місце, випередивши колег з телекомпанії TV-4.

3 comments

  1. Оленка

    Бориско – молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Так тримати!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.