111

Біля пам'ятника Степану Бандері у Тернополі не смердить лише взимку

4 червня близько 14:00 до оперативно диспетчерської служби надійшло повідомлення про те, що в на об’їзній автодорозі Тернополя, на вулиці Протасевича, при транспортуванні шлакових мас, після очищення стічних колекторів, відбулось відкривання задньої частини кузова одного з автомобілів, внаслідок чого було забруднено близько 100 м.кв проїжджої частини, що в свою чергу спричинило утруднення руху автотранспорту та створило небезпечну ситуацію на дорозі.

Для ліквідації наслідків надзвичайної події залучалися рятувальники. За допомогою спеціального обладнання працівники ДСНС змили шлакові маси з дорожнього покриття. Як наслідок — відновлено безперебійний рух автотранспорту та не допущено виникнення дорожньо-транспортних пригод.

2 comments

  1. Богдан

    Смерділо, смердить і буде смердіти. На жаль ми вже настільки привикли до тих смородів, що не відчуваєм їх. Винуватцями такого низького відвідування України закордонними туристами є смерід, який домінує у всіх сферах , на території усіх регіонів, у всіх без виключення закладах. Ті іноземці, які хоч раз відвідали Україну, все життя намагаються забути ті смороди, але їм це не вдається, тому вони вже ніколи Україну не відвідують.

  2. володимир

    ебнутi керовнiки правлять краiною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.