111

Найбільш суттєве порушення, яке виявили інспектори, стосується передачі землі суб’єктам господарювання у користування без укладання договорів оренди. А це, суперечить Земельному кодексу України. З цієї причини сільська рада втратила майже 204 тис. грн. Ще 2 тис. грн втрачено сільським бюджетом внаслідок несвоєчасної сплати орендарями орендної плати.

Також на об’єкті контролю зафіксовано недостачу товарно-матеріальних цінностей.

По завершенні ревізії надіслано обов‘язкові вимоги по відшкодуванню порушень.

За результатами ревізії 2 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії проінформовано Шумську РДА, Шумську районну раду та правоохоронні органи, повідомили “ПРО ВСЕ” у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області

1 comment

  1. Галина

    Тернопільські фахівці також під час ревізії Старовишнівецької сільської ради Збаразького району в травні 2010р виявили фінансових порушень понад 70тис.гривень, про що в в газеті “ВІЛЬНЕ ЖИТТЯ” від 07.07.2010р.прес-службою КРУ в області. була надрукована стаття “ВИЯВИЛИ РЕВІЗОРИ”. А також те, що всі матеріали по даній перевірці передані в прокуратуру Збаразького району. І на цьому все скінчилось. Більше того, голова Старовишнівецької сільської ради Головатюк В.В. НЕ ТІЛЬКИ УНИКНУВ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АЛЕ Й БЕЗ ПЕРЕШКОД ЗНОВУ БАЛАТУВАВСЯ НА ДАНУ ПОСАДУ НА ВИБОРАХ 31.10.2010р. Питання, для кого і для чого проводилася ця перевірка !?…. Люди все ж бачуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.