111

Під час перевірки комунального підприємства «Теребовля» було встановлено, що скид неочищених зворотніх вод у р.Гнізна фірма проводиться з порушенням вимог, встановлених дозволом на спецводокористування та перевищуються нормативи ГДС; не забезпечується робота очисних споруд необхідної потужності, що запобігає забрудненню і засміченню вод або їх шкідливих дій, також порушено правила ведення первинного обліку кількості вод, що забираються з водних об’єктів ( підземні води) і скидаються до них.

Внаслідок виявлених порушень першим заступником Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища у Тернопільській області було винесено рішення про тимчасову заборону (зупинення) технологічного обладнання пов’язаного з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря (склад паливо мастильних матеріалів та пост заправки автомобілів) військової частини А 1461 м.Бережани та тимчасову заборону скиду неочищених зворотніх вод від КП «Теребовля » у р.Гнізна з перевищенням встановленого нормативу ГДС.

Тому задля своєчасного реагування на порушення природоохоронного законодавства інспекція просить повідомляти за телефоном «гарячої лінії» 067-37-08-730 . .2 comments

  1. Таня

    Теребовдянському районі житель села спускає каналізацію прямо в річку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.