111

Прокуратурою області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього працівника ДАІ за фактом зловживання службовим становищем та підроблення документів.

Колишній інспектор ДАІ, щоб покращити показники у роботі, вдався до фальсифікацій протоколів про адміністративні правопорушення за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та без відповідних документів.
Окрім того, правоохоронець зазначав у протоколах свідками вчинених правопорушень жителів Підгаєцького району, які насправді нічого про них не знали та не були присутні при складанні процесуальних документів.
За даним фактом стосовно колишнього інспектора ДАІ розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України (зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення).

Колишньому інспектору ДАІ загрожує 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

2 comments

  1. Ігор

    Серйозна в гайца життя помінялось, а напевно був такий крутий раніше )))))))))))))))

  2. ВІТАЛІЙ

    не тішуся,а плачу… знайшли “тірпілу” у Підгайцях а в нашому місті ГЕРОЙ “під носом” аналогічних проблем небачать…. ГАНЬБА….доказів повен БТУБ а керівництво і прокуратура спить….. можливо “косить”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.