20 000 куль вистріляли заради «Кубку Шухевича» на турнірі з пейнтболу у Тернополі

Поділитися

У Тернополі пройшов відкритий турнір з пейнтболу «Кубок Шухевича» 2013. У змаганні боролися 11 команд з Тернопільщини та сусідніх областей. Перемогли хлопці із Чернівців з командою «Ангел». Організатори – пейнтбольний клуб «Легіонер» та громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» – проводять даний турнір вже 7 років поспіль. Захід приурочений до дня народження головного командира УПА Романа Шухевича та проводиться з нагоди Свята молоді 29 червня.

В трійці лідерів – команди «Ангел» (Чернівці), «Бульдозер» (минулорічні переможці) та «Крива люфа». Також в турнірі змагалась і команда дівчат «Амазонки». Команда Тернопільської міської ради, названа «Боївкою», здобула 6-те місце. Чернівецький «Ангел» виборов перемогу і отримав Кубок та призи від партнерів заходу.
Для турніру використали пейнтбольне поле із спеціальними фігурами. Необхідне спорядження для гри та кулі забезпечували організатори, вартість яких і входила в оргвнесок для учасників. Загалом на турнірі вистріляли 20 000 куль з фарбою.
«Я в турнірі брав участь ще 2 роки тому, кубок ми веземо в Чернівці уже вдруге. Цього разу я теж вирішив зібрати команду, бо нудно сидіти на місці, така в мене натура, що хочеться десь їздити і займатись чимось цікавим. Тож я налаштував хлопців на гру і ми взяли участь. Наша команда не є професійною. Хоч деякі хлопці займаються пейнтболом, проте були й такі, хто вперше тримав пейнтбольний маркер в руках. Суперники були достойні, думаю, нам вдалося перемогти завдяки зіграності і везінню. Турніром дуже задоволені і однозначно хочемо приїхати наступного року», – розповідає капітан команди переможців «Ангел» Андрій Ящишин.
«Турнір проводимо щороку для молоді, адже подібні заходи об’єднують та є хорошим способом активного дозвілля. Крім цього Кубок має ідейну основу, бо присвячений імені Романа Шухевича та проводиться в день його народження, щоб вшанувати цю величну для українців постать. Турнір є відкритим, тобто участь у ньому можуть взяти усі охочі. Наприклад, цьогоріч на рівні із хлопцями змагалась команда дівчат», – зазначає голова оргкомітету турніру, член ТОО «МНК» Богдан Яремко.

Знимки фотоагенства “Дубельтівка”

У Тернополі відбили другу атаку рейдерів

Музична програма Великої сцени фестивалю «Бандерштат»