Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
Чому кременецькі даїшники не дбають про безпеку на дорогах?
2k перегляди
Поділитися
Минулого тижня один із дописувачів соціальної групи Типовий Кременець їхав дорогою Плоске-Кременець, що на півночі Тернопілляі побачив ось таку картину. “Обганяти було страшно), якщо я не помиляюся такий тюк важить ~700кг.. Хоча водій вантажівки досить акуратно їхав, але з боку трохи страшно дивилося.. На кольці наші дороги розійшлися, далі не знаю..”,- пишуть у соцгрупі.
Виявилось, що такі тюки регулярно возять у село Вілія на ферму.