Як виявити зараження свиней африканською чумою?

Поділитися

У зв’язку з виявленням у сусідніх з Україною державах випадків зараження свиней африканською чумою, на Житомирщині розпочато ряд заходів щодо запобігання виникненню цього небезпечного захворювання.

Окрім постійних профілактичних заходів, у прикордонному Овруцькому районі відбувся семінар для фахівців у галузі ветеринарної медицини щодо дій у разі виявлення вогнища небезпечного захворювання. Участь у ньому взяли й працівники відділу ветеринарної міліції УМВС України в Житомирській області, які на базі одного з сільськогосподарських підприємств разом з представниками державної ветеринарної інспекції продемонстрували тактику невідкладних дій під час виявлення вогнища інфекції.

– Враховуючи, що африканська чума свиней спричиняє величезні економічні збитки як населенню, так і державі, важливо максимально чітко виконувати усі необхідні дії, спрямовані на її запобігання, – коментує головний державний ветеринарний інспектор Житомирської області Володимир Янович. – Навчальні заходи, проведені сьогодні, допоможуть фахівцям скоординувати спільні дії в разі виявлення цього захворювання та мінімізувати негативні наслідки.

За змодельованою ситуацією на одному з фермерських господарств було умовно виявлено вогнище інфекції. На спеціальному посту, розташованому на в’їзді до села,  працівники міліції зупиняли транспорт та проводили огляд речей з метою виявлення небезпечної м’ясної продукції та тварин, які потенційно несуть загрозу зараження. Присутні на власні очі побачили, як саме відбувається процес огляду та обробки транспорту на карантинних територіях.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Чорткові голова райдержадміністрації закриває центр зайнятості

У Рівному розлючений натовп ледь не розірвав міліцію