Щепановського будуть судити ще раз?

Поділитися

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво стосовно службових осіб ТФ «Будівельник» у кримінальному провадженні, розпочатому повторно

Вирок Тернопільського міськрайонного суду та ухвалу апеляційного суду Тернопільської області про засудження колишнього директора ПП «Тернопільська фірма «Будівельник» Щепановського З.В залишено в силі Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Окрім того, на контролі прокуратури області перебуває кримінальне провадження, розпочате стосовно службових осіб зазначеної будівельної фірми.

Незважаючи на те, що 12 листопада 2012 року кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою Тернопільським міськвідділом УМВСУ в області закрито з підстав, передбачених п.2 ст.6 КПК України, у зв’язку з відсутністю в діях зазначених службових осіб складу злочину, Тернопільським міськрайонним судом за скаргою одного із потерпілих у вказаній кримінальній справі, 28 травня 2013 року постанову слідчого про закриття справи скасовано, а матеріали направлено для проведення досудового розслідування.
9 липня 2013 року відомості щодо вказаного кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, хід якого перебуває на контролі прокуратури області.
Окрім того, нагадаємо, що 17 червня 2011 року прокуратурою міста Тернополя направлено до суду кримінальну справу про обвинувачення директора ПП «Тернопільська фірма «Будівельник» Щепановського З.В. за фактами заволодіння грошовими коштами громадян за укладеними договорами дольової участі у будівництві будинку по вул. Білецькій у місті Тернополі на суму понад 12 млн. грн., а також зловживань при отриманні у 2007 році на підставі неправдивих документів кредитних коштів в банківських установах міста Тернополя на загальну суму понад 7,5 млн. гривень.
Вироком Тернопільського міськрайонного суду від 27.06.2012 року Щепановського З.В. визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.364-1, ч.2 ст.366 та ч.2 ст.367 КК України, та засуджено до 3 років 3 місяців позбавлення волі.
21 травня 2013 року Щепановський З.В. вибув з Чортківського СІЗО №26 у Миколаївську ВК-50 Львівської області для подальшого відбуття покарання.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Політичний анекдот від лідера тернопільських радикалів Святослава Півторака з нагоди день народження Я.В.Ф.

Як заробить на зубах підлеглих мер Тернополя?