Суд засудив перевізника за незаконне отримання майже 100 тисяч гривень субвенції та зобов’язав повернути кошти до бюджету

Поділитися

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі про обвинувачення підприємця за фактом незаконного одержання ним відшкодування витрат з Державного бюджету у сумі майже 100 тисяч гривень за перевезення пільгової категорії населення

Здійснюючи перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, підприємець отримав з Держбюджету кошти на покриття витрат по перевезенню пільгової категорії населення.
З метою незаконного отримання відшкодування витрат за перевезення пільговиків, перевізник вніс в офіційні документи за січень-грудень 2011 року завідомо неправдиві відомості про кількість пільговиків, яких нібито безоплатно перевезено на приміських маршрутах.
У результаті, підприємець незаконно отримав бюджетні кошти у вигляді субвенцій на загальну суму майже 100 тисяч гривень.
Монастирський районний суд, розглянувши кримінальну справу про обвинувачення перевізника за ч.1 ст.365-2 (зловживання повноваженнями особою, що надає публічні послуги, що завдало істотної шкоди), ч.1 ст. 366 (службове підроблення) та ч.2 ст.190 (шахрайство) КК України засудив його до сплати 42 тисячі 500 гривень штрафу в дохід держави та позбавив права займатися підприємницькою діяльністю із перевезення пасажирів на 2 роки.
Апеляційний суд Тернопільської області залишив призначену засудженому міру покарання у виді сплати штрафу без змін.

За позовом Тернопільського транспортного прокурора суд прийняв рішення стягнути із засудженого в дохід Державного бюджету незаконно одержаних бюджетних коштів у сумі майже 100 тисяч гривень за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

У Тернополі в суд можуть викликати sms-кою

Громадський транспорт Тернополя: прибутники чиновників і власників зросли у два рази!