Тернопільських журналістів кличуть в армію

Поділитися

17 липня 2013 року на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський р-н Львівської області) відбудеться виїзд для журналістів з метою висвітлення перебігу міжнародних військових навчань за участі підрозділів Сухопутних військ «Репід Трайдент-2013».

У цьогорічних навчаннях братимуть участь понад 1300 військовослужбовців із 19 країн Європи та Північної Америки, які входять до Північноатлантичного альянсу, або є країнами-партнерами програми «Партнерство заради миру».

Зважаючи на багаторічну підтримку та всебічну допомогу в об’єктивному та оперативному висвітленні всіх аспектів розвитку та розбудови Збройних Сил України пропонуємо Вам долучитися до участі у цьому заході.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься до 17.00 12 липня 2013 року. Для отримання акредитації необхідно повідомити ім’я та прізвище журналіста (телеоператора), а також назву видання (телеканалу) за телефоном +380972387376, або електронною поштою rmclviv@i.ua. Контактна особа – підполковник Володимир Скоростецький.

Збір журналістів відбудеться 17 липня 2013 року о 7.30 ранку біля готелю «Власта» (м. Львів вул. Клепарівська, 30).

Визначено кращі університети України за версією Міносвіти: Табачник “не балує” тернопільські виші

На Тернопільщині взялися за брокерів і маклерів. З “хімічним” нахилом