Під час вчорашньої прес-конференції міський голова Тернополя Сергій Надал відкрито заявив, що цього тижня газета “Тернопіль вечірній”, засновником якої є мерія, випустить спецвипуск, присвячений роботі громадського транспорту у файному місті. Редактор видання, яка до цієї секунди й не відала про плани пана Надала, взялася записувати настанови мера прямо під час  прес-конференції. Сергій Віталійович навіть тираж газети встановив – 70 тисяч. Всю цю макулатуру “засобачать” у поштові скриньки тернополян до кінця тижня. Звісно, що тернополяни не хочуть читати офіційну газету мерії, яка робиться “для міне*у” меру. Всім відомо, що тираж вечірки перебуває у коматозному стані. Цікаво, що більшість юних журналістів, які перебували на прес-конференції, сприйняли спокійно таке  розпорядження мера-свободівця, який нахабно втручається в роботу редакції.

Перший редактор “Тернополя вечірнього” Степан Слюзар розповідав редактору “Про все” як перший міський голова Тернополя В’ячеслав Негода не дозволяв собі й критичного зауваження зробити редакції чи редактору. Звісно, журналістів “вечірки” запрошували на всі заходити. І вони висвітлювати події. Але ОБ’ЄКТИВНО, а не ПРОПАГАНДИВНО. Як наслідок, за Негоди тираж “Тернополя вечірнього” був 40 тисяч і щоб купити газету, стояла черга, а за Сергія Віталійовича тираж найнижчий за всю історію і “надалівку” розкидають по всіх скриньках. А нас, тернополян, навіть не запитують чи необхідно громаді  робити і поширювати брехню за її рахунок- платників податків -таким накладом?

Єдина розрада Надаловим підлабузникам, за Заставного “вечірка” була не краща. Першим цензурувати газету почав Анатолій Кучеренко, який поставив редактором свого ставленика Олександра Вільчинського. Тираж тоді впав в рази. Відродити газету спробував Василь Томин за Богдана Левківа. І йому це майже вдалося, але закінчилась каденція Богдана Євгеновича. За Заставного розпочався хаос, який перетворив у тотальну цензуру Сергій Надал. Не вірите? Подивіться відео з прес-конференції і тоді все зрозумієте.

7 comments

 1. Тернополянин

  Навіть неохота на цю жирну пику дивитись …

 2. Просто людина

  Краще б за ті гроші, що витратять на 70 тисяч газет, Надал скерував на покращення побуту тернополян. Подивіться, які подекуди жахливі тротуари. Як падає дощ, ніде ногою стати. Невже люди не заслужили нормальних тротуарів. Я кажу про спальні райони. Бо в центрі латають і латають щороку.
  А про те, що громадський транспорт працює в Тернополі добре, то є брехня велика! Водії хамлять, в автобусах брудно, стільці повиривані. Не робіть з тернополян вар”ятів, пане Надал, Мединський та іже. Ви думаєте, що газета в 70 тисяч тиражу щось змінить і транспорт стане суперовим, а водії – ангелами?

 3. от цікаво було б..

  питання в тому шо цю “показуху в маршрутках” типу місячника зробили тільки місяць (від того і назва – місячник), а далі все піде як піде..от шкода шо Надал не запросив журналістів (крім своїх вірнопідданих із прес-клужби, які наробили купу фотографій ), незалежних від мерії, щоб вони зазняли цей “цирк”, коли Надал заходить в маршрутку і йому вручають квиток (хотілося б на це подивитись, бо звичайним людям квитки не видаються…), або як їздять ці льотчики за кермом, як вони одянгнуті і курять в придачу!

 4. оля

  Тернопіль вечірній є виданням міської ради, і тому все є логічним, що мер може рекомендувати редакції до написання матеріали.

 5. 123

  Надал як нормальний адміністратор державного управління все тримає під контролем. і правильно робить: за бюджетні гроші йому відповідати, а не соплякам, які пробують керувати газетою.

 6. спостерігач

  от би опитати тернополян хто читає тернопіль вечірній і зробити аналіз чи доцільно витрачати кошти на її видання. Тиражі можна намалювати мільйонні але це не показник популярності. розклад маршруток можна і в маршрутках почепити і на зупинках всі інші розпорядження є на сайті. Дрібним шрифтом газетним не кожен пенсіонер прочитає.

Напишіть відгук