111

Як відомо, Громадська рада при Тернопільській облдержадміністрації непідконтрольна голові ОДА Валентину Хоптяну. Як наслідок, з підконтрольних чиновникам-янучарам інформаційних ресурсів полилися “експресові” побрехеньки. Голова Громадської ради Володимир Чубатий надав “ПРО ВСЕ” план роботи на 2013 рік.

ВИТЯГ З ПЛАНУ
роботи громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації
на 2013 рік, затвердженого рішенням громадської ради від 3 липня 2013 року № 12

Вересень

1. Про стан реформування закладів охорони здоров’я та про проект концепції розвитку охорони здоров’я в Тернопільській області (Інформують: Мостовий Р.Я .- директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Джус М.Я. – головний лікар комунального закладу Тернопільської обласної ради “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”).

2. Про програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Тернопільській області на 2013-2015 роки
(Інформує Лубкович Ю.О. – начальник управління з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності обласної державної адміністрації).
3. Про стан виконання в області норм законодавства, що регулюють захист прав інвалідів
(Інформує Олексишин Б.П. – директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації).

ІV квартал 2013 року
1. Про перспективи розвитку територіальних громад Тернопільської області в умовах реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
(Інформує Желіховський Ю.В. – заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації).
2.Про перспективи розвитку інфраструктури, в тому числі об’єктів соціально-культурного призначення, сільських населених пунктів області в умовах здійснення у сільській місцевості господарської діяльності сільськогосподарських товаровиробників на об’єднаних у великі земельні масиви орендованих земельних паях сільських жителів
(Інформує Гецько В.В.- заступник голови обласної державної адміністрації).
3. Резервне питання.
4. Про план роботи громадської ради на 2014 рік.
5. Різне.

Секретар громадської ради П.В. Сливка

1 comment

  1. Olevara

    Село Августівка Козівського району, де з осені 1944 по березень 1945року перебував Роман Шухевич – і ВИ, шановна громадо, думаєте з ОДА хтось, зявився там. Звичайно ж НІ!!! Бо вона (“влада”) – боїться людей. А ЛЮДИ самі собі зробили свято не чекаючи згори вказівок.Навіть нар. депутат, який пройшов по цьому окрузі знехтував запрошенням 🙂 !?!?!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.