Чи є базою для нарахування єдиного внеску вартість санаторних путівок, які надаються підприємством своїм працівникам безкоштовно?

Відповідають фахівці інформаційно-комунікаційного відділу Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Визначення видів виплат, що належать до основної, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, при нарахуванні єдиного внеску встановлено Інструкцією № 5.

Підпунктом 2.3.4 п. 2.3 цієї Інструкції визначено, що вартість путівок працівникам та членам їхніх сімей на лікування та відпочинок, екскурсії або суми компенсацій, видані замість путівок за рахунок коштів підприємства, входять до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

Отже, вартість путівки, що надається підприємством працівнику, є базою для нарахування та утримання єдиного внеску.

Напишіть відгук