Участь у проекті “Global Talent. Management” – це можливість отримати практичний досвід для молодих людей, які здобувають чи здобули освіту в напрямках бізнес-адміністрування та маркетингу.

Міжнародна програма професійних стажувань від AIESEC – це можливість отримати новий практичний досвід, розвиваючи професійні навички в іншій країні, для успішної кар’єри.

Програма являє собою проходження довгострокового професійного стажування, під час якого учаники будуть мати змогу працювати в міжнародній компанії у таких сферах як бізнес-адміністрування та маркетинг.

* Маркетинг – реклама та PR; аналіз ринку; менеджмент відносин із клієнтами, споживчої поведінки; маркетинг продажів; розробка, планування і контроль продукту, .бренду чи торгової марки; імпорт/експорт.

* Бізнес-адміністрування – проектний, організаційний, корпоративний менеджмент; менеджмент заходів; транспортний та готельний менеджмент; туризм.

AIESEC — міжнародна молодіжна організація, що допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід, приймаючи участь у міжнародних програмах та у організації проектів. Члени організації AIESEC впевнені, що розвиваючи професійні навички та особисті якості, ми даємо можливість молоді впливати на майбутнє світу. Для участі у програмі заповнюйте заявку на сайті http://ua.join-aiesec.com

Деталі за телефоном: (097) 923 02 05

Email: kostya.kovalok@aiesec.net

Напишіть відгук