Свого часу Тернопільська міська рада, більшість в якій становлять свободівці, віддала частину своїх приміщень обласній прокуратурі. Тоді йшлося про пару десятків квадратних метрів на Листопадовій, 6. Для цього міське управління з надзвичайних ситуацій, яке розташовувалося там на 3 поверсі, терміново переселили в приміщення на бульварі Т.Шевченка, 1.

Зараз апетити прокурорів зросли. Кажуть, що це сталося саме після 9 травня, коли депутатам захотілося взагалі вигнати прокуратуру з займаних приміщень.

Але Сергій Віталійович, який розуміє, що сваритися з прокуратурою буде йому надто дорого коштувати, вирішив задобрити силовиків за рахунок всієї громади.

Зараз вже не стоїть питання про виселення прокуратури з приміщень комунальної власності. На найближчу сесію виноситься проект рішень про передачу обласній прокуратурі цих приміщень.

А це не мало не багато, майже 1000 м.кв., залишковою вартістю понад пів мільйона гривень.

Проект № 15
Вносить В.В.Мединський

Про передачу майна
Розглянувши звернення прокуратури м.Тернополя, керуючись Законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», “Про місцеве самоврядування в Україні”, висновок постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада

ВИРІШИЛА:
1.Погодити передачу у Державну власність та в оперативне управління прокуратури м. Тернополя нежитлову будівлю за адресою бульвар Т.Шевченка,7 площею 915,70 кв.м. первісною вартістю 1007000,00 ( один мільйон сім тисяч грн), балансовою (залишковою) вартістю 503350,17 (п’ятсот три тисячі триста п’ятдесят тисяч гривень, 17 коп.).
2.Доручити виконавчому комітету Тернопільської міської ради, спільно із прокуратурою м.Тернополя, оформити прийняття-передачу майна, зазначеного в п.1 рішення, у Державну власність в порядку, визначеному чинним законодавством.

Міський голова С.В.Надал

pobratym <pobratymy@ukr.net>

5 comments

 1. pravda

  якщо прокуратура має право, то чого міська рада має впиратися? то ж не якісь приватній структурі, то державній установі

 2. отакето

  прокуратура просить приміщення, в якому сидить вже понад 20 років. розслабтеся.

 3. Володимир

  Якраз добре щоб віддати то приміщення офіційно прокуратурі. Бо зараз вони і оренду не платять і міська рада має утримувати за свій рахунок то приміщення!

 4. десть так

  прокуратура не піде на рішення, якщо там будеть якісь махінації. ціна питання не та. значить там просто технічна передача, а не якісь домовленості

 5. прийшов

  бл…. та то ж державний орган влади. перестаньте гнати бєса. нормальне рішення. воно взагалі технічне.

Напишіть відгук