Чому на тернопільському авторинку подорожчали іномарки?

Поділитися

“Чому так подорожчали автомобілі?”- запитують журналістів тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” краяни. Люди здивовані, а продавці толком не можуть пояснити чому знову Азаров з Януковичем залізли до їхніх кишень.

В Україні набув чинності закон про введення утилізаційного збору на імпортні автомобілі, який додаватиме до їх вартості від 5 тис. до 60,5 тис. гривень, у залежності від об’єму двигуна і віку автівки. Розраховуватися такий збір буде згідно з базовою ставкою на рівні 5,5 тис. грн. та спеціального коефіцієнта. Збір для електрокарів (крім гібридних авто) і малолітражок з об’ємом двигуна
до 1 л буде розраховуватися з коефіцієнтом 0,86 (1,72 — для авто старше трьох років). Таким автомобілям додадуть до митної вартості 4,7 тис. гривень (уживані — 9,5 тис. грн.). Автомобілі з моторами від 1 до 2 л будуть обкладатися збором до 7370 гривень (14740 гривень — для старих авто), а з двигуном від 2-х до 3-х літрів — 14 тис. грн. (для старих — 28 тис. грн.). За іномарку із двигуном до 3,5 л стягуватимуть 19 тис. грн. і 38 тис. грн. — за старшу трьох років. Найвищий коефіцієнт буде застосований до автомобілів з обсягом двигуна більше 3,5 л. З кожного такого авто імпортеру доведеться заплатити 30 тис. грн. (для уживаних — 60,5 тис. грн.).

На Тернопільщині продають слуг (фото)

Прикол від тернопільського гідрометеоцентру