Міліціонерів, які проґавили П.Мельника, завтра судитимуть у Броварах

Поділитися

Броварський міськрайонний суд завтра, 23 вересня, розглядатиме справу міліціонерів, які неналежно контролювали роботу браслету екс-ректора Національного університету Державної податкової служби України Петра Мельника, передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Нагадаємо, що прокуратура Київської області завершила досудове слідство у кримінальному провадженні щодо двох службових осіб органів внутрішніх справ і передала до суду обвинувальний акт. Міліціонери обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України, тобто у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.

Досудовим слідством установлено, що обвинуваченні неналежно поставились до виконання своїх службових обов’язків, щодо здійснення контролю за поведінкою Петра Мельника, якому було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Зокрема проігнорували тривожні сигнали електронного засобу контролю – браслету, який був застосований до екс-ректора Національного університету Державної податкової служби України.

В результаті халатного ставлення працівників внутрішніх справ до своїх обов’язків Мельник позбувся електронного браслету та самовільно покинув місце проживання.

Обвинуваченим міліціонерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Відеогра “Grand Theft Auto V” за 3 дні зібрала від продажів 1 млрд дол.

Київське “Динамо” виграло у львівських “Карпат”