На Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное Тернопільщина зазнала фіаско – посіла аж 12 місце

Поділитися

Дві золотих та срібну нагороди здобув Олег Тарновський здобув у каное-одиночці на командному Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное. Такі змагання, участь у яких взяли понад триста веслувальників з 22 областей України, тривали з 27 до 30 серпня в Полтаві. Олегові Тарновському не було рівних на дистанціях 1000 та 500 метрів, і лише на 5000-метровій дистанції спортсмен поступився Володимиру Троцюку з Ковеля. Таким чином, його внесок до медальної скарбнички  веслувальної збірної Тернопілля – два “золота” і “срібло”. Фактично один спортсмен й зробив “погоду” для команди, забезпечив роботою тренерів, надав премії спорткомітету…

Ще бронзову медаль для нашої команди здобула Тетяна Єднак у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів. Тетяна фінішувала ще двічі четвертою на дистанціях 500 та 5000 метрів. Такий результат є дуже вдалим для веслувальниці, адже це її перший старт у категорії дорослих спортсменів. Тетяна Єднак є вихованкою ДЮСШ «Буревісник» та обласної школи вищої спортивної майстерності. А далі пішло “бла-бла-бла” на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації чому ми все решта програли.

Згідно регламенту змагань, на Чемпіонаті командні екіпажі формуються лише з представників команд областей. Відтак, байдарка-четвірка у складі тернополян Андрія Монастирського, Сергія Кіндзерського, Івана Чорнія та Юрія Редькви фінішувала шостою на дистанції 1000 метрів та сьомою на 500 метрів. Також Андрій Монастирський та Сергій Кіндзерський у байдарці-двійці двічі займали п’яту сходинку на дистанціях 1000 та 500 метрів.

У загальнокомандному заліку Чемпіонату України тернополяни посіли 12 місце. Готували спортсменів до змагань тренери Микола Павлов, Ігор Ладика  та Віталій Куземко.

Що очікувати від випускників 2014 року?

Гроші на життя горе-матусі допомагав заробляти 8-місячний малюк