Працівники Тернопільського обл-рай-міськ автодору та тротуару !

Поділитися

З огляду на те, по яких дорогах їздять наші авто та по яких тротуарах ходять наші ногі, а наші очі все це бачуть, то якось навіть неможливо заставити наші руки написати – “Шановні”.

Лише одне питання хочеться вам задати – Ну за що ви так Нас не любите ?
Відповідь дуже хочеться почути, і не тільки мені.

Я розумію, що всі ваші науково-розумові здібності та всі матеріально-технічні можливості направлені та сконцентровані на вирішенні питання з’єднання дороги з мостами та мостових термошвів на вул. Бродівській, “горбатого моста” та моста до епіцентру. Вже багато років ви намагаєтесь цю проблему подолати, але “проблема” в цій боротьбі постійно вас перемагає. І ми всі є тому живі свідки.

Мені вже далеко за … але всеж мені дуже хочеться поступити та вивчитись у вашому вузі, і не для того, щоб покращити стан покриття доріг, а просто взнати – чому ж вас всіх там навчають, а ви так опираєтесь тим знанням.

Ну і на останок свого звернення, хочу для вас відкрити “страшну тайну”, яку знають всі автомобілісти та пішоходисти : оті всі маленькі ямки та вибоїнки, на які ви не звертаєте увагу та не ремонтуєте перед зимою, через ту зиму і стануть отими ямегами та дирищами на дорогах та тротуарах, в яких будути ломатись і машини і ноги тернополян.

Олександр Башта, небайдужий тернополянин.

Найцікавіші факти з сесії Тернопільської міської ради (постійно оновлюється)

Шістнадцять чи двадцять? Допоможіть депутатам Збаразької міської ради рахувати