До чужих золотих виробів хмельничанку тягнуло мов магнітом. Нездорова пристрасть обернулася кримінальним провадження, кваліфікованим частинами першою та другою статті 185 Кримінального кодексу.
Для 29-річної хмельничанки Тернопіль став рідним ще зі студентських років. Тут вона закінчила вищий навчальний заклад, тут влаштувалася на роботу і залишилася жити. Все б добре, якби не одна прикрість – молода жінка любила потягнути чуже. За що, до слова, уже була раніше судима.
До співробітників Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ із заявою про викрадення шести ювелірних прикрас звернулася 69-річна тернополянка. Жінка бідкалася, що зниклі каблучки та сережки – це велика втрата для неї, адже виживати на одну пенсію важко, тим більше, коли мучать недуги. Саме під час тривалого перебування тернополянки в лікарні сталася така прикра історія.
Міліціонери стали з’ясовувати усі обставини зникнення золотих прикрас і у поле зору потрапила 29-річна хмельничанка. Не випадково. Жінка мешкала в квартирі потерпілої, винаймаючи у неї кімнату. Про наявність золотих виробів знала, адже господиня, сама попросила її взяти зі сховку, де зберігала цінності, гроші і оплатити за комунальні послуги.
Заперечувати своєї причетності до вчинення крадіжки хмельничанка не стала. Зізналася – в момент, коли на прохання пенсіонерки витягувала гроші, помітила прикраси. Перед спокусою не встояла. Раз потягнула, другий,– віднесла у ломбард, обміняла на гроші.
Безкарність породжує тягу до нових злочинів. Так трапилося і з уродженкою сусідньої області. Винісши прикраси з квартири пенсіонерки, жінка стала шукати нові джерела збагачення. В числі жертв опинилися троє тернополянок, з якими хмельничанка познайомилася в одному з барів.
В усіх потерпілих зловмисниця поцупила золоті сережки.
Виявлені факти крадіжок лягли в основу кримінального провадження. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу для підозрюваної.
Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області