“Динамо” зіграло в нічию з “Рапідом”

Київське “Динамо” зіграло внічию матч групового раунду Ліги Європи проти Віденського “Рапіду” з рахунком 2:2. Про це повідомляє УНН.

Перший тайм матчу між “Динамо” та “Рапідом” закінчився на користь киян з рахунком 2:0. Перший гол за “Динамо” забив Ярмоленко з флангової передачі Тремулінаса. Другий гол віденці забили у свої ворота самі, відзначився Дібон.

У другому таймі кияни пропустили гол від Бургшталлера, а за хвилину до закінчення матчу пропустили гол від Тріммеля.

Таким чином кияни набрали лише одне очко в двох матчах у своїй групі. Матч проходив у Відні.

У стартовому складі за “Динамо” грали: Коваль, Сілва, Хачеріді, Драгович, Тремулинас, Велозу, Сидорчук, Ярмоленко, Беланда, Ленс, Мбокани.

У стартовому складі суперників вийшли: Новота, Тріммель, Зоннляйтнер, Дібон, Палла, Пецос, Бехренд, Бургшталлер, Бойд, Шауб, Сабитцер.