111

Голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк та його однопартійці Олександр Фищук, Андрій Пишний, Микола Федорук, Павло Петренко, Максим Бурбак пропонують Верховній Раді відзначити 75-річчя з дня народження актора та режисера Івана Миколайчука. Про це йдеться у проекті постанови № 3395, передає УНН.

Нардепи пропонують Уряду створити організаційний комітет, розробити і затвердит и план заходів з підготовки, проведення та фінансування відзначення 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука, Державному комітету телебачення та радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості Івана Миколайчука, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 75-річчя з дня його народження.
Нагадаємо, Іван Миколайчук – актор, режисер та сценарист. Він відомий за роллю Івана з фільму Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”. У 2014 році виповниться 50 років з моменту створення фільму. Помер актор у 1987 році.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.