Озброєнний чоловік пограбував банк

Поділитися

Сьогодні близько 11:15 год. у смт Великий Березний невідомий зловмисник, озброєний газовим пістолетом, пограбував місцеву філію одного з комерційних банків. Про це УНН повідомили у прес-службі СЗГ УМВС в Закарпатській області.

Невідомий чоловік зайшов через “чорний вхід”. На той момент у невеличкому приміщенні банку знаходилися дві жінки-відвідувачки й касирка. Побачивши їх, нападник вийшов, надягнув на обличчя маску й повернувся в приміщення, взявши у заручники молодих відвідувачок.

Бандит зажадав від касирки гроші, а коли та спершу не хотіла їх йому віддавати, навів на неї пістолет. Як опісля з′ясувалося, зброя була газовою. Перелякана касирка склала в кульок, який кинув їй нападник, гроші в сумі близько шести тисяч гривень.

На той момент до приміщення спробував зайти чоловік-відвідувач, але бандит навів на нього через скляні двері пістолет, людина злякалася й покинула приміщення. На вулиці цей чоловік повідомив про озброєного нападника в масці в міліцію.

Потім нападник спробував втекти з приміщення, але в коридорі його перестріли інші відвідувачі. Бандит вистрелив для остраху з газового пістолета в повітря й зник під час переполоху з місця пригоди.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група. Дана подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань як розбійний напад, нападника розшукують.

Міліція просить зголоситися свідків даного зухвалого злочину, конфіденційність гарантується.

Засудили завідувачку, медсестру і кухаря дитсадка, з вини яких масово отруїлися діти

Міліціонери викрили іноземця, який убив свого земляка