111

Правоохоронці затримали жительку Донецької області, яка займалася відправкою землячок до сусідньої країни для сексуальної експлуатації. Знайшли міліціонери трьох дівчат, які стали “живим товаром”, ще двох — вдалося вберегти від заняття проституцією, повідомили УНН у прес-службі Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області.

30-річна мешканка міста Курахове, яка спокушала дівчат нібито легкою роботою і великими заробітками, раніше займалася проституцією. Будучи матір’ю двох дітей, вона приблизно півтора року співпрацювала з декількома сутенерами в одній з країн ближнього зарубіжжя: підшукувала дівчат до 30 років із бідних сімей, які, як правило, мали під опікою старих, хворих батьків або малолітніх дітей. Жінка обіцяла дівчатам “красиве” життя: гнучкий графік роботи, зв’язок з рідними, харчування й проживання у фешенебельному готелі за рахунок сутенера. Крім того, дівчатам висилалися гроші на проїзд до того міста, куди сутенерша вербувала секс-рабинь.

Зловмисниця контролювала посадку дівчат у автобус (поїзд) у телефонному режимі і відразу телефонувала приймаючому сутенерові. За виконану роботу, останній висилав їй гроші. По прибуттю сутенер забирав дівчат з вокзалу і, нічого не пояснюючи, відразу віз на адресу до клієнта.

Українки потрапляли в повну залежність від “господарів”. Вони жили в орендованих квартирах і харчувалися за свій рахунок. За найменшу провину до них застосовували жорстку систему штрафів, аж до повного позбавлення заробітку. Одними з найбільш караних порушень були – відмова від роботи і спроба заробітку на стороні. Частою мірою покарання були так звані “суботники” з сутенерами та їх друзями. Зрештою, дівчата поверталися додому практично без грошей, зломлені морально й фізично.

“Щодо затриманої відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини), фігурантці загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі”, – повідомив начальник сектора боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Донецького міськуправління міліції Ігор Тимошенко.

1 comment

  1. Киевлянин

    За такую статью нужно пожизненый срок давать, а не цацкаца , окажется что у нее дети малые , старые родители и денюх в суде подсыпет, ну и условно получит.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.