П’ятов може побити рекорд сухої серії Шовковського в збірній

Воротар збірної України Андрій П’ятов близький до рекорду Олександра Шовковського за тривалістю сухих хвилин у матчах за збірну України, передає УНН з посиланням на Footboom.com.

Зберігши свої ворота в недоторканності у відбірковому матчі чемпіонату світу-2014 проти Сан-Марино (8:0), голкіпер збірної України Андрій П’ятов провів черговий – вже 22-й у своїй кар’єрі – сухий поєдинок за нашу національну команду і продовжив свою суху серію в футболці збірної. Тепер вона становить 640 хвилин.
Це другий показник в історії національної збірної країни після досягнення Олександра Шовковського – 728 хвилин (з 9 жовтня 2004 року по 3 вересня 2005 р.).
У разі, якщо 29-річний воротар донецького “Шахтаря” не пропустить в першому матчі плей-офф ЧС-2014, то рекорд динамівця Шовковського буде побитий.