Польського дипломата затримали у Львові з контрабандою цигарок

Поділитися

В ході проведення митного контролю транспортного засобу громадянина Польщі, працівники Чопської митниці Міндоходів виявили не заявлені та приховані понад 6 тис. 500 пачок сигарет з акцизними та без акцизних марок. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ГУ Міндоходів у Закарпатській області.

Подія трапилась на митному посту “Дякове” Чопської митниці Міндоходів. В зону митного контролю цього пункту пропуску в напрямку “в’їзду в Україну” по смузі руху “зелений коридор”, заїхав легковий автомобіль “Фольксваген Пассат” з реєстраційним номером Республіки Польща. Керував транспортним засобом громадянин Польщі. Він слідував із України в Румунію й подав копію документів, які вказували, що він є працівником юридичного відділу дипломатичної служби Генерального консульства Республіки Польща у Львові. В цих документах також містилось прохання Генерального консула “сприяти багаторазовому позачерговому та безперешкодному проїзду через кордон”. При цьому, дипломатичного паспорта громадянином Польщі пред’явлено не було.
Наразі працівники Чопської митниці Міндоходів документують факт порушення митних правил, транспортний засіб та цигарки затримано до рішення суду.

Тернопільчани, ви вже готові до концерту у вашому місті?

Дії Леха по продукуванню інформаційного лиха