Тернопільські рятувальники двічі виїжджали звільняти житлові будинки від ос

Поділитися

5 жовтня о 12:26 на пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення, про те, що в місті Тернопіль в під’їзді житлового будинку на вулиці Л. Українки оселилися оси. Зі свого гнізда вони здійснювали регулярні «рейди» до людських осель в пошуках їжі і становили загрозу для мешканців, адже укуси оси, особливо в око, губу, рот, чи язик є небезпечними для життя.

До місця виклику прибуло рятувальне відділення аварійно рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення. У спецкостюмах захисту, за допомогою спеціального обладнання бійці ДСНС звільнили будинок від «дислокації» небезпечних комах, повідомляє сайт рятувальників.

Того ж дня о 13:10 черговий караул 8-ї державної пожежно-рятувальної частини прибув за викликом в селище Скала-Подільська Борщівського району. Там в одному із житлових будинків оселилися оси. Виселятися зі свого нового «помешкання» непрохані гості, вочевидь, не збиралися. То ж за справу взялися рятувальники. У спецкостюмах захисту та за допомогою спеціального обладнання бійці ДСНС вилучили гніздо та вивезли його у безпечне місце.

Перша допомога при укусі бджіл, ос та шершнів:

В першу чергу постарайтесь вилучити отруту із ранки, потім охолодіть ужалене місце, прикладіть примочку з розчином солі або соди (десертна ложка на півсклянки води). Навколо ранки можна нанести гормональну мазь або антигістамінний гель. Прийміть антигістамінний засіб, а також глюконат кальцію (по одній таблетці чотири рази на день).

Якщо в укушеного розвивається набряк лицевих тканин, бронхоспазм, прискорюється серцебиття, з’являються судоми, біль у попереку, суглобах, області серця, слід негайно викликати «швидку допомогу».

Cкандал у футболі: тренер побив тренера!

Екс-міністра оборони позбавили волі на 20 років за хабарі