Трьох вимагачів засуджено до 6 років позбавлення волі

Поділитися

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно трьох жителів міста Бережан, які застосували фізичне насильство до місцевого підприємця, вимагаючи у нього 2 000 доларів США.

Троє непрацюючі жителі Бережан усвідомлюючи, що місцевий підприємець не має перед ними жодних фінансових зобов’язань, вимагали у нього 2 000 доларів США, які потерпілий начебто їм заборгував. Проте, почувши у відповідь від підприємця, що він ніяких грошей нікому не винен, вимагачі застосували до нього фізичне насильство: обмотали скотч-стрічкою шию та обличчя, душили та наносили удари ногами в різні ділянки тіла.

Злочинну діяльність групи зловмисників припинили працівники міліції, затримавши їх під час отримання від підприємця половини обумовленої суми.

За даним фактом розслідувано кримінальне провадження за ч.3 ст.189 КК України (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого) та обвинувальний акт стосовно групи вимагачів скеровано до суду.

Вироком Бережанського районного суду трьох обвинувачених засуджено до 6 років позбавлення волі.

Суд також прийняв рішення конфіскувати майно трьох засуджених, яке належить їм на праві власності.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

У популярного файлообмінника Fs.to вилучили сервера

Суперниками України в плей-офф стануть Франція, Швеція, Румунія або Ісландія