111

Кілька хвилин тому в Тернопільській обласній раді 87 депутатів підтримали кандидатуру Василя Хомінця на посаду голови ради. У листопаді минулого року Хомінця підтримало лише 57 депутатів із 61 мінімально необхідного. Злі язики кажуть, що тоді домовленості провалив Хоптян.

Довідка

Народився 13 жовтня 1973 р. в с.Виноград Коломийського району Івано-Франківської області. У 1989 р. вступив до Хмельницького педучилища, а через три роки на історичний факультет Тернопільського педінституту. Був одним із ініціаторів створення СНУМ і “Тризуб”. Під час навчання у м.Тернополі був лідером студентського самоврядування, участником акції “Україна без Кучми”.

Очолював 5 років Лановецьку райдержадміністрацію. Згодом очолив управління торгівлі в Тернопільській міській раді, став заступником міського голови Сергія Надала.

Одружений.

 

2 comments

  1. Людмила

    Лановеччина щедра на керівних працівників для обласної ради. Ми раді, за 5 років роботи на посаді голови райдержадміністрації зарекомендував себе як розумний, добрий, людяний. Так тримати.

  2. Олександр

    Ага, саме ті, хто працювали в різних ОДА і РДА – порядці. Як би не так! Ой, Васю, Васю, не обіцяй багато, бо ніц не зробиш. Сам будеш заробляти 16 тисяч гривень і то й буде “покращення” на Тернопільщині.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.