Видатний швейцарський диригент Лютаурас Балчюнас виступить в Україні разом з відомими українськими музикантами

Поділитися

30 жовтня 2013 року в 19.00 в Колонному залі Національної філармонії України за підтримки Посольств Швейцаріі в Україні та Литовської Республіки в Україні відбудеться концерт за участю видатного швейцарського диригента литовського походження Лютаураса Балчюнаса.

У 2000-2003 Л. Балчюнас був головним диригентом Литовського Національного театру опери та балету, започаткував міжнародні музичні фестивалі в Трокаї, фестивалі в Швейцаріі “Mammern Classics”, “Murten Classics Festival”.

У Києві музикант виступить разом з Національним ансамблем «Київська камерата», відомими українськими музикантами – заслуженою артисткою України, скрипалькою Богданою Півненко, лауреатом Міжнародних конкурсів скрипалем Борисом Громовим, Ярославом Венгером.

В концерті прозвучать твори Бетховена, зокрема, концерт для скрипки з оркестром й увертюра «Коріолан», Моцарта – симфонія «Кончертанте» для скрипки і альта з оркестром, Шуберта симфонія №5 і Малер Адажієто.

Співпраця швейцарського диригента з українським колективом – значна подія в культурному житті столиці, зразок плідних мистецьких обмінів, а також прояв народної дипломатії, коли міждержавні стосунки європейських столиць зміцнюються засобами музичного мистецтва.

Упіймали жінку, яка обкрадала супермаркети

Влада дозволила відчужити приміщення у 25 разів дешевше, ніж воно коштує