Виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку відбудеться у Тернополі не 17, а у п’ятницю, 18 жовтня

Поділитися

Виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку відбудеться під керівництвом голови комітету Бориса Колеснікова та голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна.

Учасники засідання розглянуть питання функціювання інфраструктури Тернопільської області та основні проблемні питання, стан фінансування на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг та перспективи подальшого розвитку дорожньої галузі. Крім цього, під час виїзного засідання комітету будуть підняті питання про оптимізацію руху поїздів та заходи щодо забезпечення якісними та в достатній кількості послугами із залізничних перевезень, питання щодо забезпечення пасажирських перевезень на території Тернопільської області, а також учасники засідання обговорять перспективи розвитку авіаційної діяльності на території Тернопільської області.

Програма заходу буде оприлюднена додатково!- повідомляє у соціальних мережах прес-секретар голови Тернопільської ОДА Володимир Лех.

Школярка травмувалася на уроці фізкультури

І знову про збаразьку смітярку: начальник комунального підприємства “Добробут” Юрій Дмитришин заявляє