111

1 грудня 2013 року Міжнародна благодійна установа «Центр Національного Відродження» та громадське об’єднання «Українська справа» проводять третій Форум українських справ. Зважаючи, що сьогодні в українському суспільстві гостро відчувається брак морального опертя, відбувається заміна духовних цінностей матеріальними вигодами, темою Форуму визначено проблему «Духовні орієнтири України у ХХІ ст.».

Заплановано розглянути низку питань, зокрема: духовність у посткомуністичному суспільстві; якими мають бути духовні орієнтири української національної ідеї у ХХІ ст.; як поборювати актуальні загрози духовній безпеці особистості і суспільства; як покращити суспільну мораль в умовах соціальної кризи та інші.

У Форумі візьмуть участь ієрархи українських церков, представники духовенства, науковці, митці, громадські активісти, всі ті, кого турбують проблеми духовного життя нації, її морально-етичне обличчя.

Форум українських справ проходитиме 1 грудня 2013 р. у Києві за адресою: вул. Володимирська, 57 (Міський будинок вчителя). Реєстрація учасників з 13.00. Початок заходу о 14.00.

Прес-служба

Форуму Українських справЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.