Дніпропетровський “Дніпро” розгромив маріупольський “Іллічивець” 3:1

Дніпропетровський “Дніпро” розгромив вдома, на “Дніпро Арені”, маріупольський “Іллічивець” Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь “Дніпра”. У складі дніпропетровського клубу відзначились Матеус на 17 хвилині, Джуліано на 23 хвилині матчу та Бруно Гама на 88 хвилині матчу. А у складі “Іллічивця” гол забив Полянський на 90 хвилині матчу, передає УНН.

Матч розпочався з потужний атак дніпропетровського “Дніпра”. Маріупольський клуб був змушений грати від оборони, на контратаках. У “Дніпра” був відсутній Роман Зозуля, але його вдало замінив Євген Селезньов, який нечасто потрапляє до основи свого клубу. Активним у перші хвилини матчу був Артем Фдецький, який роздавав точні передачі на своїх партнерів. Рахунок відкрив Матеус на 17 хвилині матчу, своїм потужним ударом у ближній кут воріт “Іллічивця“. Джуліано забив другий гол у ворота “Іллічивця” після гольової передачі Євгена Коноплянки. У складі “Іллічивця” загубився Руслан Фомін, який був не таким активним як у попередніх матчах свого клубу. Також відчувалась відсутність Майкопа попереду. Полянський пробивав повз ворота “Дніпра”. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь дніпропетровського “Дніпра”.

У другому таймі дніпропетровський “Дніпро” продовжував атакувати ворота маріупольського “Іллічивця”. Ротань пробивав повз ворота маріупольського “Іллічивця”. Євген Коноплянка пробивав зі штрафного удару з 30 метрів, але Худжамов забрав цей підступний удар по своїх воротах. Бруно Гама на 88 хвилині матчу ставить жирну крапку у цій зустрічі забиваючи третій гол у ворота “Іллічивця”. Полянський забиває гол престижу за “Іллічивець” вже на 90 хвилині зустрічі.

Матч так і закінчився з рахунком 3:1 на користь дніпропетровського “Дніпра”.

Ліну Костенко у Римі нагородять за розвиток міжрелігійного і міжнаціонального діалогу