111

Відповідну заяву було напрацьовано 23 листопада під час наради у Львівській обласній раді.

Основними питаннями, які обговорила університетська спільнота, стали підтримка студентів у їхній діяльності, убезпечення від можливих провокацій та організація відпрацювань пропущених занять, повідомляє прес-служба Львівської облради.

“У наших студентів яскраво виражений свободолюбивий характер. Не чекаючи на реакцію політиків, не чекаючи на підказки з боку, вони ще поза вчора ввечері вийшли на вулиці міста з протестом проти заяв Кабміну. Я переконаний, що та хвиля незгоди, яку підняли студенти у Львові, розійдеться по всій Україні. Проте не можуть не хвилювати заяви у медіа про тиск, який нібито чинить на студентів керівництво їхніх вишів”, – сказав голова облради.

Ректори та проректори львівських вишів одностайно висловились у підтримку студентської спільноти.

Як зауважив перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко? “Якщо сьогодні ми не підтримаємо студентів у їхніх ініціативах, то завтра вони ризикують стати ще одним втраченим поколінням. А ми не можемо цього допустити”.

У результаті зустрічі керівники вишів напрацювали варіант колективного звернення, в якому відкрито задекларували свою підтримку та сприяння студентам Львова.

“Ті, хто їде на Євромайдан в Київ – це вважатимуть поважною причиною пропуску пар. Так сказали в ректораті”, – зазначили у ЛНУ, повідомляє  Zaxid.net

Координаційна рада Євромайдану у Львові закликає студентів повідомляти про будь-які факти тиску на молодь з боку адміністрації вишів на сторінці у Facebook або за телефоном 098-8888-781.1 comment

  1. Українка

    Та про що ви, люди добрі? Коли була Помаранчева революція, то тернопільські вузи на список брали студентів, які ходили на майдан. А в одному з поважних вузів національно свідомомі студенти через вікна вилазили, аби піти на Театральну площу. Зате потім ці ректори як Ющенка хвалили! І Юлю! І, взагалі, спасибі вам, журналісти “Про все” та іншим незадежним ЗМІ, які пишуть про нинішню ситуацію. Бо державна преса правди світу і українцям не розкаже. Що може написати Хоптянова газетка “Свобода”? Що може розповісти Хоптян-ТБ? Дожилася патріотична Тернопільщина. Керують комсомольці і регіонали. Державну газету заставляють передплачувати силою. Ректори перелякані. От тобі й маєш, П”ємонт революції – Тернопіль! Тернопільчани, прокиньтеся! На майдан!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.