111

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно посадових осіб Підволочиської комунальної центральної районної лікарні за фактом порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Прокурорською перевіркою, проведеною у діяльності Підволочиської КЦРЛ, виявлено розбіжності між фактичним залишком медичних препаратів та даними бухгалтерського обліку.

Зокрема, у лікувальному закладі в наявності не було понад 100 ампул лікарських засобів, які містять у своєму складі психотропні або наркотичні речовини.

Окрім того, посадові особи медичного закладу впродовж 2009-2012 років не складали річні звіти по використанню наркотичних засобів та психотропних речовин; не проводили квартальні інвентаризації наркотичних засобів та психотропних речовин у структурних підрозділах лікарні.

За наслідками перевірки, прокуратурою Підволочиського району розпочато кримінальне провадження стосовно посадових осіб районної лікарні за ч.1 ст.320 КК України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів).

 

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні проводиться Підволочиським районним відділом міліції.

 

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.