Сенсаційна перемога збірної України над збірною Франції

Поділитися

Збірна України виграла перший матч плей-офф у збірної Франції. Матч у Києві закінчився з рахунком 2:0 на користь збірної України. Голи за вітчизняну збірну забили Роман Зозуля на 61 хвилині матчу та Андрій Ярмоленко на 82 хвилині матчу, передає УНН.

Надважливий і вирішальний матч для збірної розпочався з атак українців. У їх складі був відсутній Анатолій Тимощук і Марко Девіч.  Андрій Ярмоленко пробивав неточно по воротах збірної Франції, яка вдало та грамотно захищала ворота. Перший тайм закінчився з нічийним результатом 0:0.

У другому таймі збірна України продовжувала атакувати ворота збірної Франції. Рахунок відкрив Роман Зозуля на 61 хвилині матчу після передачі Едмара, а вже на 82-й хвилині рахунок подвоїв Андрій Ярмоленко. Забити у ворота суперників мав можливість Олег Гусєв, але не зміг реалізувати шанс. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь збірної України.

Збірна України перемогла Францію 2-0!!!