111

Cьогодні у зв’язку з проведенням у Києві о 21:45 футбольного матчу Україна – Франція столичний метрополітен змінить графік роботи, а міський громадський транспорт працюватиме у посиленому режимі, передає УНН з посиланням на прес-службу НСК “Олімпійський”.

Для безпеки гостей стадіону за 1 годину до початку матчу (о 20:45) станція метро “Палац Спорту” закриється на вихід пасажирів і працюватиме лише як пересадочна з лінії на лінію, а станція “Олімпійська” буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди прямуватимуть без зупинки).

З 20:30 цього дня на всіх лініях метрополітену буде збільшено кількість одиниць транспорту.

По завершенню гри може бути обмежений вхід пасажирів на станціях “Олімпійська”, “Палац Спорту” і “Площа Льва Толстого”. Для зручності відвідувачів матчу в ніч з 15 на 16 листопада київське метро працюватиме на 1 годину довше звичайного. Після проходження останніх поїздів буде організовано перевезення уболівальників існуючими маршрутами від станцій метро.

Адміністрація НСК звернулася до вболівальників, які придбали квитки на гру, з проханням приходити на стадіон завчасно. Ворота “Олімпійського” відкриються для гостей за дві години до стартового свистка арбітра, о 19:45.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.