111

Останній день прийому заявок на право проведення зимової Олімпіади-2022 припадає на 14 листопада, в той же день Україна дізнається остаточний список суперників. Відповідну заяву зробив голова Національного олімпійського комітету Сергій Бубка на підписанні Декларації про наміри подати заявку на проведення в Україні зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор-2022 під час ХХVІІI Генеральної асамблеї Національного Олімпійського комітету України, передає кореспондент УНН.

“Олімпіада дає величезний поштовх для розвитку держави і для розвитку економіки та прискорює на 20-30 років. У нас серйозна конкуренція, але це дасть нам можливість заявити і про країну, і створити блага, про які ви чули. Остаточно ми дізнаємося 14 листопада, хто буде приймати участь. Ряд міст вже подали, я думаю, що остаточне рішення ще не всі прийняли”, – заявив С.Бубка.

За словами голови НОК, варто зважати на те, що основна затрата на Олімпіаду не буде лягати на саме проведення Ігор.

“Потрібно завжди розуміти, основна затрата – вона не буде лягати на Олімпійські ігри тому, що створюється інфраструктура регіону, яка буде працювати на багато років. МОК завжди підходить до цих питань дуже уважно, він завжди розділяє бюджет на Олімпійські ігри і на інфраструктуру”, – наголосив С.Бубка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.