111

Олексій Кайда агітував за європейський вибір із новим не дешевим годинником

Про це розповів в прямому ефірі місцевої телекомпанії ТВ-4 молодіжний мер Тернополя Любомир Шимків. Це із 36 тисяч студентів, які навчаються у Тернополі. Словом, не підтримує молодь прислужників діючої влади у Тернополі, хоч ідеї Євромайдану поділяє. Як можна скандувати правильні гасла із злодієм? Як можна ставити під знамена партії, депутати якої розбазарюють землю і голосують за будівництво в парках?Днями, під час вшанування жертв Голодомору в Україні значна частина краян не ставили свічечки пам’яті разом з владою, а створили свій хрест із запалених свічок.

 

Близько 2 тисяч студентів прийшло на Євромайдан у Тернополі

На майдан до студентів, яких спочатку налякав сніг, і які зібрались аж о 13 годині, народний депутат Олексій Кайда. Свободівець говорив правильні речі. Як перед останніми виборами до парламенту. Журналіст “ПРО ВСЕ” отримав фото від прес-служби Олексія Кайди. Переглядаючи зображення, журналіст завважив годинник на руці в нардепа. Ми вирішили поцікавитись його вартістю і попрохали прес-службу надати фото саме годинника. Нам у проханні відмовили, хоч згодом ще у соцмережах продемонстрували громадськості фото із заходів, де брав участь п.Кайда.

Як відомо, свого часу нардеп-комуніст Петро Симоненко вже приходив на мітинг із паском за 50 тисяч умовних одиниць. Цікаво, скільки коштує хронометр свободівця?

Зустріч національно-патріотичних партій та громадських організацій Тернопільщини для координації дій

Фото Марії Карчевич

1 comment

  1. ганьба такій молоді

    це показує все на що спроможна молодь,точніше здатність їх лідерів..таким як Колінець напевне стидно, що свого часу вони були краще організованішими .хоча які там лідери,яких фактично призначають…ганьба і сором!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.