111

Україна офіційно подала заявку на участь у зимових Олімпійський іграх у 2022 році. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, передає кореспондент УНН.

“Сьогодні 14 листопада – це дата, коли закінчився термін подачі заявок на Олімпійські ігри 2022. Україна уже по факту подала заявку на участь в Олімпійський іграх”, – сказав він.

За словами О.Вілкула, зараз Україні необхідно вибрати бренд заявочної компанії.

“Зараз розроблені і запропоновані чотири варіанти бренду нашої олімпійської заявки. Тобто це варіанти, яким чином буде брендуватися Львів-2022. На наступному тижні ми викладемо на спеціальному сайті для голосування всі варіанти цих чотирьох брендів”, – розповів віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 5 листопада Національний олімпійський комітет України задекларував намір подати заявку на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року.

Відповідну заяву зробив голова Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка на підписанні Декларації про наміри подати заявку на проведення в Україні зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор-2022 під час ХХVІІI Генеральної асамблеї Національного Олімпійського комітету України, передає кореспондент УНН.”Після успішної організації ЄВРО-2012, Україна виявила бажання приймати зимові Олімпійські ігри і Паралімпійські Ігри 2022 у Львові із залученням Львівської та Закарпатської областей. Найважливіший очікуваний ефект від зимової спортивної мега-події – це унікальна можливість зміцнити позиції країни на спортивній та туристичних мапах світу, а також кардинально і комплексно поліпшити інфраструктуру західного регіону України”, – йдеться в заявці України на отримання права проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор.

На генеральній асамблеї НОК пбули присутні президент НОК Сергій Бубка, мер Львова Андрій Садовий, голова Львівської ОДА Олег Сало, віце-прем’єр Олександр Вілкул та інші поважні персони.

“Нам вже відомі наші потенційні суперники. Представники міста Алмати вже оголосили про намір претендувати на проведення зимових Олімпійських ігор 2022. У Європі нашими конкурентами можуть бути Осло, Стокгольм, Мюнхен, а також Краків”, – відзначив О.Вілкул.

Заявка була підтримана на Раді регіонів та підтримана Президентом Віктором Януковичем.

За подання заявки делегати з’їзду проголосували одноголосно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.