Вперше у Тернополі – ніч безмежного шопінгу від Cosmopolitan!

Поділитися

В ніч з 22 на 23 листопада вперше у Тернополі в ТРЦ «Подоляни» відбудеться найочікуваніша модна подія – грандіозна Cosmopolitan Shopping Night. Всю ніч у магазинах торговельного центру на всіх любителів шопінгу чекатимуть неймовірні знижки до 70%.

Магазини ТРЦ «Подоляни» змінять свій звичайний режим роботи і не зачинять двері за останнім покупцем. Навпаки, двері шопінг-молу будуть широко відкриті для всіх бажаючих взяти участь у Cosmopolitan Shopping Night.

Придбати стильний одяг зі знижками зможе кожен відвідувач бутіків Соlin’s, Madoc, Derby, Brocard, KiraPlastinina, Kari, CCC, Centro, Milavitsa, Top Secret, ИНТЕРТОП, Reserved, Cropptown. Це далеко не повний перелік магазинів, що приготували приємні сюрпризи для любителів шопінгу міста Тернопіль та його гостей.

Окрім можливості поповнити свій гардероб найяскравішими моделями сезону, Cosmopolitan Shopping Night підготувала для гостей насичену розважальну програму: танцювальні DJ-сети, виступи запальних Pj і МС, конкурси, численні сюрпризи та розваги.

Традиційна ніч шалених знижок вже встигла принести радість десяткам тисяч справжніх модників і модниць Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Донецька та Севастополя. Тепер і жителі Тернополя зможуть насолоджуватися неймовірним шопінгом до самого ранку.

Чекаємо всіх справжніх шанувальників шопінгу о 21:00 22 листопада на Cosmopolitan Shopping Night у ТРЦ «Подоляни» за адресою вул. Текстильна, 28Ч!

Подробиці на http://www.cosmo.com.ua/cosmopolitan-shopping-night-vpervie-edet-v-ternopol/

ТРЦ «Подоляни» – це один із найбільших торговельно-розважальних комплексів у Західній Україні, центр сімейного відпочинку та дозвілля, який поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг. Загальна площа –

49 000 кв.м . Продуктовий гіпермаркет – 8 000кв.м. Ексклюзивність та найбільший вибір висококласних товарів відомих брендів, таких як: Соlin’s, Chicco, Derby, Kari, KiraPlastinina, Milavitsa, Oodji, Top Secret та інші. Єдині представники мережевих магазинів в області – ІНТЕРТОП, Reserved, Cropptown, ССС, Сentro, Brocard, Стіл та Стілець та інші. Понад 120 бутіків торгової галереї.

Cosmopolitan — щомісячний міжнародний журнал для жінок. Задає стиль життя для мільйонів яскравих, впевнених у собі, амбітних дівчат із почуттям гумору. Cosmo надихає, радить, розповідає про сексуальність, кохання, стосунки, самореалізацію та кар’єру. Перший номер вийшов в 1886 році в Сполучених Штатах. Сьогодні Cosmopolitan – це 63 редакції по всьому світу. Журнал видається на 32 мовах, поширюється в більш ніж 100 країнах і є динамічним журнальним брендом, який має найбільші продажі в світі. В Україні виходить накладом 185 тис. примірників.

Cosmopolitan Shopping Night – Всеукраїнська ніч шопінгу, яка проходить у провідних торгівельно-розважальних центрах найбільших міст України. У Києві ночі шопінгу Cosmopolitan вже 2 сезони поспіль проходять в ТРЦ Sky Mall. Всі інші ночі знижок не мають відношення до журналу Cosmopolitan.

Стала відома дата прем’єри фільму “Місія нездійсненна 5”

На Тернопільщині судитимуть організовану групу за торгівлю наркотиками