111

Прийшовши зранку на театральну площу задля привітання працівників сільського господарства із професійним святом, склалося враження, що перебуваю на засіданні обкому партії.

Святкування на Тернопільщині перетворилося в святкування дня Партії регіонів та на співання од чиновниками області.

За старою, доброю звичкою, привітання розпочалися із співання дифірамб самим собі, ні слово не сказавши про жахливий фінансовий стан дрібних та середніх сільгоспвиробників, який склався у зв’язку із обвалом цін на вироблену продукцію.

Наявні на Тернопільщині фермерські господарства ледве зводять кінці з кінцями, оплата праці на селі – найнижча серед усіх галузей економіки.

Пересічному селянину практично неможливо за прийнятну ціну продати вирощену продукцію. Сьогодні йому невигідно тримати навіть корову, яка за всіх часів справедливо вважалася годувальницею сільської родини.

А партійні прапори, якими обвішана вся площа, то скоріше акт капітуляції та акт безпорадництва, яке продемонструвало керівництво області перед місцевими аграріям.

Михайло Апостол, народний депутат України1 comment

  1. Тернополянин

    Боже, яка ганьба! І все це твориться у в дошку демократичному Тернополі! Це – шабаш на фоні убожества переважної більшості людей. Під “ригівськими” прапорами пенсіонери б”ються за скибку хліба. Це що, голодний 33-ій рік? Жадібність людей безмірна, безпардонна. А “ригам” це до вподоби. Ганьба!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.