111

Як і передбачалось, на Євромайдан з елементами шоу від міського голови Тернополя Сергія Надала сьогодні зібралось лише кількосот тернополян. Десятків тисяч тернополян не має на майдані через трьох річну ганебну політику “земельного дерибану” і забудови парків, яку веде партія “Свобода” на чолі з Сергієм Надалом у Тернополі. Два роки підряд  тернополяни проголосували “ногами і гривнею” щодо дій влади, не прийшов на благодійні аукціони з продажу вишиванок, які організовувала влада Тернополя. Сергій Надал, розповідали чиновники, був шокованим таким бойкотом.

Разом з тим, тернополяни підтримують ідеї Євромайдану, але дуже критично сприймають навіть опозиційні партії, які “примазуються” до спротиву громади.

Тернополянам набридли брехливі політики, які “примазуються” до здобутків народу, але незважаючи на цих пі*арасів-партійців,  підтримують євроінтеграцію. Незначна кількість тернополян на Театральному майдані- це провал, перш за все, місцевих політичних сил, які не те, що не можуть, а не мають активних прихильників.

О 12 годині 13 хвилин тернополян трохи побільшало

О 12 годині 50 хв. на Театральному майдані зібралось вже більше двох тисяч тернополян.

2 comments

  1. філософ

    Все це показуха ! Так звані опопзиційні сили (в першу чергу Во “Свобода”)_ просто піаряться (бо вони піарасти). А потім знову злигваються із владою і глибоко начхати їм на народ. Так було після Ма

  2. філософ

    Все це показуха! Так звані опозиційні сили (в першу чергу ВО ” Свобода”) це піарасти (в ід слова “піар”,хто хоче може застосувати інше слово) просто спекулюють на народі, вибиваючи собі посади,владу тощо.А прийшовши до влади- злигаються із владою і такрож все дерибанять. ВО “Свобода” виявила себе провокаторською, брехливою організацією, Скільким булдо громогласних заяв про необхідність люстарції колишніх комуністів. А на ділі – народна депутатка ФАРІОН І.Д. колишня комуністка,що агітувала іноземних туристів вивчати російську мову. А коли викрили її комуністичне минуле, то вона просто обізвала всіх плебеяями та іншими непотрібними словами. А потім взагалі зверхньо кинула,що мовляв орлиці перед гієнами не сповідаються. Я не знаю хто гієни,а хто орлиці, але Фаріон І.Д. – облізла ,хамовита комуністична курка
    разом із колдигнім комсомольцем Тягнибоком О.Я. Так що забудьте про якісь люстарції, та інше виконання передвиюорчих обіцянок нардепами від ВО “Свобюди”. А ті дурну,що прийдуть на майдани просто засвітяться,їх зазнимкують і потім почнуться проти них репресії. І ні одна курка (чи то орлицуя) від ВО ” Свободва” не затсупиться ні за нікого. Бо це хитро зроблені людиська,кторі прийгшли тупо заробити “бабло”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.