111

Я ніколи не намагався зрозуміти, чим сексуальну поведінку чоловіка відрізняється від сексуальної поведінки жінки. І ніколи не намагався зрозуміти , в чому полягає вплив Марса або Венери. І також ніколи не задавався питанням : чому чоловіки думають головою , а жінки – серцем.
Але ! Одним погожим ввечері минулого тижня я і моя подруга лягли в ліжко. Отже , мої бажання поступово набирають температуру , але тут вона каже мені : «Здається , мені не хочеться. Я хочу , щоб ми просто лежали поруч , і ти ніжно мене тримав ” .
Я запитав: “Що Мила ? ! ? ”
І тут вона каже мені те , чого боїться почути кожен хлопець на планеті …
“Ти зі мною просто задовольняєш свої чоловічі фізіологічні потреби А те, що відбувається у мене в душі , які у мене , як у жінки , існують емоційні потреби – тебе не цікавить” .
Вона подивилася на моє здивоване обличчя і додала :
” Ну , хіба ти не можеш любити мене просто за те , яка я є , незалежно від того , що у нас з тобою відбувається в спальні? ”
Я промовчав , але зрозумів , що цієї ночі толку не дочекаєшся. Просто ліг і заснув.
Проте наступного дня я вирішив взяти на роботі відгул , щоб провести цей час з нею. Ми добре поснідали і пішли в якийсь великий-великий неважливо , як називається супермаркет з великою кількістю відділів .
Вона переходила з одного відділу в інший , приміряла різний дорогий одяг , а я весь час був поруч з нею.
Вона не могла ніяк визначитися , що саме їй вибрати , а я сказав їй:
“Бери все” …
Вона захотіла купити взуття до кожного нового поряд , я сказав :
“Звичайно , візьми все , що тобі підійде ” …
Потім ми пішли в ювелірний відділ , вона вибрала там пару сережок з діамантами.
Хочу сказати … ну , словом , вона була вельми схвильована тим , що відбувається . Напевно , вона вирішила , що вчорашня розмова вплинув на мене так , що я відчув себе фактично напередодні аварії корабля і відчайдушно
не хотів псувати наші відносини . Здається, вона навіть почала це перевіряти , тому що захотіла купити тенісну ракетку , хоча навіть не знає , як в цей теніс грати . Вона просто затремтіла , коли почула , як я сказав: “Це класна річ , бери , дорога!”
Виглядала вона так , наче була вже близька до піку сексуального задоволення .
Посміхаючись , вона вимовила: ” . Мені здається , що це все … Дорогий , ми можемо йти в касу” ..
Я ледве дочекався цього моменту і , ледве стримуючи своє нетерпіння , вимовив:
” Ні, люба , не думаю , що мені цього хочеться ! ”
Після цих слів вона перемінилася в собі , і з відвислою щелепою здавленим голосом запитала: ” ? ? ! ЩО ”
Тоді я сказав: ” ..! Мила, я тільки хочу , щоб ти просто потримала все це в руках І все. Але мені чомусь здається , що в цій ситуації тебе не хвилюють мої чоловічі фінансові можливості , тебе хвилюють тільки твої жіночі потреби ”
І в той самий момент , коли мені здалося , що вона готова мене вбити – і не тільки поглядом , я ласкаво додав: ” Чому ти не можеш любити мене просто за те , який я є , а не за те , які речі я тобі купую ? ”
Чомусь мені здається , що і сьогодні вночі у мене не буде сексу.1 comment

  1. Ярослав

    Мені подобається. Пишіть правду і Вам не буде ціни. Ми тернопілтчани що проживаємо за кордоном дуже чикаємо про правдиві ноини за наш край.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.