111

 

29 грудня 2013 року в сесійній залі Тернопільської облради зібралися депутати на чергове  пленарне засідання 48 сесії Тернопільської обласної ради. Було прийнято рішення продовжити роботу сесії на Театральному майдані Тернополя. Депутати, як народні обранці, разом громадою на Народному Віче спільно обговорювали та голосували за проекти рішень, внесені у порядок денний. Одностайно усі присутні, в тому числі і депутати обласної ради підтримали 3 проекти рішень. Перше – «Про припинення договірних відносин», яким передбачається виселення Тернопільської обласної державної адміністрації з орендованих приміщень, друге – «Про затвердження положень про зміст, опис та порядок використання символіки Тернопільської області і національно-визвольної символіки», згідно з яким відтепер червоно-чорний прапор буде вивішуватися на приміщенні обласної ради у дні відзначення визначних дат національно-визвольної боротьби українського народу та в інші дні, згідно розпоряджень голови облради, третє – «Про проголошення 2014 року в Тернопільській області Роком провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери». Громада  одностайно підтримала проекти  рішень своїх обранців та скандувала депутатам «Молодці!». Варто зазначити, що попередньо ці проекти обговорювалися зі сцени майдану і були з ініційовані саме на вимогу тернополян.

 

Перед присутніми на Віче виступив керівник Штабу національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра, який зазначив: «Термін дії договору з ними закінчився і ми не бажаємо більше бачити Хоптяна і його компанію в теплих кабінетах адмінбудівлі. Нехай виходять сюди на майдан та пояснять людям, чому попри народний спротив досі підтримують злочинців при владі. Нехай відкрито подивляться в очі кожному з вас».

 

Голова фракції ВО «Свобода» в Тернопільській облраді, активіст національного спротиву Марія Чашка звернулася до людей зі словами: «В українця є найважливіші цінності: Бог, Україна, сім’я.  Але є ще одна важлива цінність – це гідність. Тому коли  посягають на гідність мого народу, моїх дітей, не зважаючи на те, що я жінка –  я перегризу горло ворогу, як вовчиця».

 

На Віче був також присутній депутат Верховної Ради України Олег Сиротюк, який з даного приводу зазначив: «Численними судами та бандитськими нападами влада намагається залякати всіх нас. Але тут у серці нашого національного відродження, нашого мирного спротиву і боротьби, люди не бояться його «привітів». Ми маємо зробити все для того, щоби в скорому часі відбувся справедливий народний суд над межигірською бандою, яка ось  вже кілька років тероризує весь український народ. Мусимо розуміти, що справа  звільнення України від їх злочинної окупації в наших руках і ми зобов’язані своїми вчинками скинути кайдани з волелюбного українського народу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.