111

Сьогодні в Україні склалось складне становище і нинішні урядовці просто не мають права за таких обставин добровільно йти у відставку. Про це журналістам заявив перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов, передає кореспондент УНН.

Він додав, що особисто він готовий йти у відставку, якщо парламент прийме таке рішення, але добровільно ні він, ні інші урядовці цього не зроблять.

“Якщо буде прийнято рішення, то ми підемо. Але чи треба це сьогодні робити? Що від цього країна виграє. Насправді у нас є зрозумілий план щодо поліпшення ситуації і його треба вислухати, але ніхто слухати не хоче. Треба вислухати і зрозуміти, який насправді стан справ з євроінтеграцією та розслідуваннями (щодо побиття мітингувальників – ред.)”, – зазначив С.Арбузов.

Він резюмував, що “на сьогоднішній день не має права Кабмін добровільно йти у відставку через тяжкий стан у державі”.

Зазначимо, що з вимогою відправити уряд у відставку виступили лідери всіх трьох опозиційних сил. Вони наполягають на притягненні до відповідальності винних у побитті мітингувальників на Майдані Незалежності в Києві.

Як відомо, в Києві від 22 листопада проходили акції громадських активістів та опозиції під загальною назвою Євромайдан, котрі були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада.

В ніч з 29 на 30 листопада бійці спецзагону міліції “Беркут” жорстоко розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності. Десятки людей були поранені, десятки затримані.

Після цього громадянські акції переросли в політичний протест. Опозиція закликала людей на Майдан і оголосила про підготовку до загальнонаціонального страйку.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.