111

Відома російська спортсменка і депутат Держдуми Російської Федерації 41-річна Світлана Журова розлучилася з чоловіком Артемом Черненком, повідомляє УНН з посиланням на російські ЗМІ.

Ініціатива розлучення належала олімпійській чемпіонці з ковзанярського спорту, яка була на шість років старшою за чоловіка – колишнього тенісиста.

Черненко та Журова познайомилися в 2000 році, коли обидва активно займалися спортивною кар’єрою. У шлюбі подружжя прожило 12 років, але останній рік вони мешкали окремо. У пари двоє дітей: 10-річний Ярослав і 4-річний Іван. Хлопчики будуть проживати в Москві з матір’ю.

Подружжя розлучилося без взаємних претензій. Вся процедура розлучення тривала протягом одного засідання. Колишні чоловік і дружина до суду не з’явилися. Замість них рішення про розлучення слухали представники сторін.

Світлана Журова – переможниця зимової Олімпіади-2006. Після свого тріумфу в Турині спортсменка вступила в партію «Единая Россия», від якої в 2007 році стала депутатом Держдуми.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.