Українські біатлоністи “влучили” в десятку

Українці Дмитро Підручний та Сергій Семенов потрапили до чільної десятки біатлоністів у спринтерській гонці другого етапу Кубка світу у Хохфільцені, повідомляє УНН.

Обидва наші біатлоністи на дистанції 10 кілометрів не припустилися жодного промаху під час двох стрільб. Д. Підручний, стартувавши під 2-м номером, фінішував 6-м з часом 25:33.3, що на 31,3 секунди пізніше переможця гонки — норвежця Ларса Бергера. С. Семенов прийшов до фінішу 9-м (+47.7).

Капітан збірної України Андрій Дериземля сьогодні був 35-м — (1+1) +1:44.6, Сергій Седнєв 47-м — (1+0) +2:10.4, Артем Прима 91-м -(2+4) +3:39.8.

Довгий час здавалося, що весь сьогоднішній подіум буде норвезьким, але лідер Кубка світу француз Мартен Фуркад, який стартував 69-м, відстрілявшись бездоганно за сильного вітру, зумів таки вклинитися на друге місце між двома норвежцями. Але Ларс Бергер безумовно ж герой сьогоднішньої гонки. Вигравши її попри два штрафних кола, він перервав гегемонію М. Фуркада, який виграв всі три гонки зі старту сезону. Тріо призерів має так показники:

1. Ларс Бергер (Норвегія) (0+2) 25:02.0;

2. Мартен Фуркад (Франція) (0+0) +13.6;

3. Уле-Айнар Бьорндален (Норвегія) (0+1) +15.3.

Нагадаємо, сьогоднішній жіночий спринт на 7,5 кілометра виграла швейцарська біатлоністка Селіна Гаспарін. Дві українки також увійшли до першої десятки:

5. Юлія Джима (0 +1) +9.8

10. Олена Підгрушна (1 +1) +33.1

22. Валя Семеренко (2 +1) +56.7

24. Віта Семеренко (1 +1) +1:01.1

44. Наталія Бурдига (0 +1) +1:34.8

56. Марія Панфілова (1 +2) +1:58.6

У суботу в рамках Кубка світу відбудуться ще більш захоплюючі старти — чоловіча та жіноча естафетні гонки.

“Українські отамани” побили “Аргентинських кондорів”

Київські лікарі нададуть консультації учасникам Майдану і тим, хто ночує у адмінбудівлях